ART / Lithographs / Litograph 8715504
nr 871 5504
LITOGRAPH (F)
C H Mantel, Don Quizote, sheet: 90x63,
TH Mantel, Don Quizote, bladets mått: 90x63
SEK 200
Monday January 27 2014
at 20:49:14
25/1 17:19:42
150 kr
27/1 19:13:53